...

O mnie

Kim jestem?

Z marketingiem internetowym związany jestem od 6 lat, prowadzę kampanie reklamowe dla firm usługowych w Internecie oraz sklepów internetowych.Prowadzę szkolenia indywidualne oraz konsultacje w zakresie reklamy na Facebooku, Google Ads oraz lejków sprzedażowych.  

Jestem założycielem agencji KM DIGITAL, która oprócz reklam zajmuje się produkcją filmów reklamowych oraz tworzeniem stron WWW.  Dbamy o wizerunek i sprzedaż w Twojej firmie od samego początku.

Tylko na Facebooku dla swoich Klientów wygenerowałem, blisko 2 miliony złotych przychodu.We współpracy z klientami stawiam na transparentność w działaniach reklamowych, efektywność oraz stały kontakt.

audyt Facebook Ads

W 2022 roku miałem przyjemność występować jako prelegent na Międzynarodowych Targach Poznańskich ”INSTALACJE 2022” Tematem mojej prezentacji były ”Możliwości marketingowe w Internecie dla branży Instalacyjnej”. Od 2021 roku współpracuję z Ogólnopolskim stowarzyszeniem firm instalacyjnych i serwisowych – OSFIS. Wspieram firmy w działaniach reklamowych oraz prowadzę webinary szkoleniowe z działań praktycznych.

Rekomendacje

Co mówią o mnie Klienci?

Dzięki za kontakt! Otrzymałem Twoją wiadomość.

Skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

Obserwuj mnie na Facebooku:

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.