...

Audyt Facebook Ads

Reklama na Facebooku & Sklep Internetowy

Twoje reklamy nie działają jak powinny? Zleć mi audyt Facebook Ads Twojego konta reklamowego lub sklepu Internetowego. Wprowadź zarekomendowane zmiany i zarabiaj więcej.

/00

Audyt reklamowy Facebook Ads
Wskażę co robisz źle, zarekomenduję zmiany które przyniosą efekt.
Ponad 50 osób
Skorzystało z Audytu konta reklamowego Facebook Ads.
Tylko w 2022.r
Przeprowadziłem 46 audytów sklepów Internetowych.

Audyt Facebook Ads

Konto reklamowe

Reklama nie działa? Notujesz niski zwrot z inwestycji? Sprawdzę Twoje reklamy i podpowiem gdzie leży problem i zarekomenduję konieczne zmiany. A może problem leży w ofercie? Powiem Ci o tym. Audyt Facebook Ads to idealne rozwiązanie.

Zlecając audyt otrzymasz podsumowanie zmian koniecznych do wdrożenia wraz z rekomendacjami na przyszłość. Zarezerwuj także 30 minut na krótką rozmowę online lub przez telefon.

/01

Audyt sklepu Internetowego

Skuteczna reklama na Facebooku

Oprócz reklamy, problemy mogą występować w samej ofercie lub sklepie Internetowym. Wcielę się w Twojego Klienta i przejdę jego drogę. Wskażę problemy które napotkałem po drodze.

Zlecając audyt otrzymasz podsumowanie zmian koniecznych do wdrożenia wraz z rekomendacjami na przyszłość. Zarezerwuj także 30 minut na krótką rozmowę online lub przez telefon.

/02

Dlaczego warto

ze mną współpracować?

Z marketingiem internetowym związany jestem od 6 lat, prowadzę kampanie reklamowe dla firm usługowych w Internecie oraz sklepów internetowych.

Oprócz działań marketingowych prowadzę szkolenia indywidualne oraz konsultacje. Z początkiem 2022 roku zostałem oficjalnym partnerem ds. Marketingu w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Instalatorów OSFIS gdzie mam przyjemność wspierać firmy instalacyjne w działaniach reklamowych w Internecie oraz prowadzić webinary szkoleniowe z działań praktycznych.

Tylko na Facebooku dla swoich Klientów wygenerowałem, łącznie 8 milionów złotych przychodu.We współpracy z moimi Klientami stawiam na transparentność w działaniach reklamowych, efektywność oraz stały kontakt.

audyt Facebook Ads

zangażowanie

W każdy projekt angażuję się w 100%, niezależnie czy prowadzisz mały salon beauty czy dużą firmę zatrudniającą setki osób. Do każdego przedsiębiorcy podchodzę

doświadczenie

Mam za sobą setki stworzonych kampanii reklamowych na Facebooku. Wszystkie cele reklamowe sprawdziłem w praktyce. To pozwala mi uniknąć przepalania budżetu.

stały kontakt

Telefonicznie lub mailowo, jesteśmy w stałym kontakcie. Na bieżąco informuję o przebiegu prowadzonych działań.

Zaufali mi

Tym firmom napędzam sukces.

Blog

Triki i poradniki.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzą na temat reklamy na Facebooku i Instagramie? Zajrzyj na mój blog! Znajdziesz tam ciekawe porady i tipy dotyczące reklamy na Facebooku i Instagramie.

Reklama na Facebooku – 145 000 w branży projektów domów.

Czy reklama na Facebooku działa? Jak wygenerowałem ponad 145 000 zł dzięki reklamie na Facebooku w branży projektów domów? Jak udało się to zrobić w niespełna 3 miesiąca? Zapraszam do przeczytania ciekawej historii jak rozpoczęła się moja współpraca z obecnie już stałym klientem-Marcinem. Październik, dzień jak co dzień, kończyłem akurat spotkanie online z ekipą od …

Reklama na Facebooku – 145 000 w branży projektów domów. Read More »

Co to jest ROAS i jak go mierzyć?

Co to jest ROAS? Definicja ROAS (Return on Advertising Spend) to wskaźnik, który mierzy skuteczność reklamy na Facebooku. Jest to stosunek przychodów generowanych przez reklamę do kosztu jej emisji. Im wyższy ROAS, tym lepsza efektywność reklamy. Jest to kluczowy wskaźnik dla reklamodawców, ponieważ pozwala im ocenić rentowność swoich kampanii reklamowych i dostosować strategie reklamowe do …

Co to jest ROAS i jak go mierzyć? Read More »

Ile kosztuje reklama na Facebooku?

Ile kosztuje reklama na Facebooku? Reklama na Facebooku może być skuteczna i opłacalna, jeśli jest odpowiednio zaplanowana i wdrożona. Facebook jest obecnie jednym z największych i najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie, dlatego jest to doskonałe miejsce do reklamowania swoich produktów lub usług. Jednym z najważniejszych czynników, który wpływa na skuteczność reklamy na Facebooku jest odpowiednie …

Ile kosztuje reklama na Facebooku? Read More »

Dzięki za kontakt! Otrzymałem Twoją wiadomość.

Skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

Obserwuj mnie na Facebooku:

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.